Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ulaski - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł49 326 m² 11,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji. Oferta na wyłączność mkre. Wynagrodzenie biura pokrywa W całości strona sprzedająca. 2 działki z wz + rolna 4 ha Ulaski, gm. Kowiesy miejsce na siedlisko lub inwestycje! 60 km.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Budy Zaklasztorne

Budy Zaklasztorne(Ulaski + 15 km)

450 000 zł2 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż piękna działka budowlana z mediami zlokalizowana w miejscowości Budy Zaklasztorne, gm. Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski, województwo mazowieckie. Działka w klimacie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piskornia

Piskornia(Ulaski + 25 km)

110 000 zł1 605 m² 68,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość zgiełku miasta, korków i hałasu? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, która dotyczy działki w m. Piskornia (pow. pułtuski, gm. Pokrzywnica). Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Żelechów

Żelechów(Ulaski + 22 km)

519 500 zł1 673 m² 310,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cicha, pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1673 m2 w Żelechowie, gmina Żabia Wola. Dojazd do działki droga utwardzoną. Prąd w drodze przy działce. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kopiska

Kopiska(Ulaski + 23 km)

239 000 zł1 566 m² 152,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1566 m2 w Kopiskach w gminie Baranów. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Skrzynka energetyczna bezpośrednio przy działce. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Ulaski + 25 km)

690 000 zł2 700 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2700 m2, zlokalizowaną w Grodzisku Mazowieckim. Działka w drugiej linii zabudowy, cicha i spokojna okolica. Na działce prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Siestrzeń

Siestrzeń(Ulaski + 24 km)

1 270 000 zł11 500 m² 110,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trzy działki wraz z drogą dojazdową , o powierzchni 11500 m,o wymiarach 230 x 50 m, usytuowane w Siestrzeni gm. Żabia Wola. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Przeszkoda

Przeszkoda(Ulaski + 22 km)

1 499 000 zł14 500 m² 103,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren o powierzchni 14 500 m, położony przy trasie S8, z szybkim dojazdem do Warszawa. To lokalizacja, która zapewnia sprawną komunikację w każdym kierunku i doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bartoszówka

Bartoszówka(Ulaski + 16 km)

380 000 zł2 537 m² 149,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży malowniczą działkę z rzeką i lasem. Doskonały dojazd i położenie. Obok sąsiedztwo nowych domów ale tak usytuowanych, że to pozwala na swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne(Ulaski + 24 km)

800 000 zł1 500 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Proponuję do sprzedaży działkę w bliskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Działka położona jest w 1,5 km do nowej szkoły 2 km od stacji wkd W Grodzisku Mazowieckim znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł6 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 6000 m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ulaski

Ulaski,łódzkie

105 000 zł3 718 m² 28,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na granicy województw mazowieckiego i Łódzkiego, ok/ 2 km od trasy S8 E67 w miejscowości Ulaski w gminie Kowiesy, do sprzedaży wystawiamy, duzy teren 4,5 ha z potencjałem po 8 zł m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ulaski

Ulaski,łódzkie

45 000 zł9 077 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w całości porośnięta samosiejkami brzozy. Teren szerokością 52m przylega do gminnej drogi polnej a długością 174m do drogi wewnętrznej w której przysługuje udział.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij